Černá kronika přináší slevy za každý nákup

Slevy za každý nákup

V této sekci Černé kroniky bychom vás rádi seznámili s jedinečnou nabídkou slev pro všechny naše čtenáře.

Nakupujte jako dříve a získejte za nákupy peníze zpět!

Černá kronika nevidí svět černě a občas přináší i dobré zprávy. Rádi bychom vás tedy oslovili s nabídkou možnosti ušetřit značné finanční prostředky při vašich každodenních nákupech. Protože víme, že každý z vás nakupuje, ať už se jedná o potraviny, oblečení, věci denní potřeby a v neposlední řadě také například pleny či hračky pro vaše děti, rozhodli jsme se s vámi podělit o možnost jak získat peníze z těchto každodenních nákupů zpět.

Co byste řekli, kdyby vám po každém nákupu v Tescu nebo Baumaxu přibyly na účtu peníze jako určitá procenta z utracené částky. Mohli byste ignorovat všemožné akce, lepení kupónů, sbírání bodů a podobně. Žádné bezcenné reklamní předměty – dostanete zpět peníze, které můžete utratit v jiných obchodech za věci, které potřebujete.

Seznam obchodníků, kde dostanete peníze zpět z každého nákupu, je velmi rozsáhlý a zde Vám vypíšeme jen ty nejznámější: MALL.cz, TESCO, INTERSPAR, KIKA, BAŤA, BAUMAX, HUMANIC, OMV, SHELL, SPORTISIMO, BAMBULE, ZOOPLUS, lékárny nebo SLEVOMAT, BONYBONY a mnoho dalších, včetně menších prodejců ve vašem okolí. Slevy se pohybují od 2 do 30 %, a to i na již zlevněné zboží. Příkladem je koupě voucheru na Slevomatu s 60% slevou, ale protože jste nově ve společenství obchodníků, máte možnost koupit voucher s ještě větší slevou 64 %. Vy za to nic neplatíte, jen nakupujete stejně jako předtím, ale se slevou.

Nakupovat ale můžete samozřejmě u více než 3 000 obchodníků v České republice a více než 50 000 partnerů v celé Evropě. Nezáleží na tom, zda zrovna potřebujete auto, televizi, prací prostředky, pleny pro miminko, nebo jen chcete zajít na večeři do restaurace. Slevy uplatníte i při pořízení dovolené, návštěvě kadeřníka, dokonce i při stavbě domu. Pokud u těchto obchodníků běžně nakupujete, tak proč nenakupovat se slevou?

Běžné rodině může tento systém ušetřit až několik tisíc korun ročně, aniž by musela měnit své nákupní zvyky. My jsme spokojení a vy za zkoušku nic nedáte. Vše je zcela zdarma. Můžete jenom získat.

Věřím, že vás tato zpráva nadchla stejně jako nás, když jsme o tom poprvé slyšeli. V případě zájmu o další informace mě kontaktujte na admin@cernakronika.info a individuálně vám sdělíme další informace nebo případně odpovíme na vaše dotazy. Proč do toho nejít, když vás to nic nestojí a k ničemu se nezavazujete?

Pokud vás výše uvedená slova přesvědčila a chcete získat více informací, jak se stát součástí tohoto společenství, kontaktujte nás a my vás nasměrujeme správným směrem.

Nebojte se zeptat
Vaše e-mailová adresa:
Zpráva:

Slevy pro čtenáře

Web Černá kronika nevidí svět černě a chce vám přinášet i dobré zprávy. Proto bychom vás rádi oslovili s nabídkou slev v prodejnách po celé republice. Více o slevách najdete zde.

Všechny zprávy na jednom místě

Černá kronika přináší aktuální zpravodajství pro všechny, ať už je městem, kde žijete, Praha, České Budějovice, Plzeň, Karlovy Vary, Ústí nad Labem, Liberec, Hradec Králové, Pardubice, Jihlava, Brno, Olomouc, Ostrava, Zlín, nebo jakékoli další město či vesnice!

O webu

Černá kronika - pistole

Také už vás nebaví číst zprávy plné politických afér, rozepří a tahanic mezi politickými stranami? Při čtení novinek z hospodářství se nudíte? Pak je tady pro vás Černá kronika.

Zajímavé odkazy


Sponzoři

Chcete se domluvit? Pojďte studovat jazykové kurzy v Hranicích.
Potřebujete překlad do češtiny? Obraťte se na ceskypreklad.cz.