Černá kronikaPardubice

A chinese lion statue

Tato sekce Černé kroniky slouží jako rozcestník zpravodajství pro jednotlivá města České republiky.Dva muži zaútočili s "nunčakami". Loupežné přepadení skončilo obviněním i vazbou.

V úterý večer se téměř všechny pardubické hlídky sešly v Husově ulici v Pardubicích. Celý incident začal okolo půl osmé večer. V tu dobu měli dle anonymních oznamovatelů na jednom ze společných dvorů hlasitě pokřikovat dva muži, měli pobíhat po domě a bouchat do dveří. Hlídková služba na místě oba podezřelé zastihla. Kolegové se snažili kontaktovat místní obyvatele, aby zjistili, co se děje, ale nikdo nic neviděl, ani neslyšel.

Již trestaný zlodějíček si vyhlédl nápojový automat, ostraha byla ryhlejší, muži hrozí až tři léta

Šestatřicetiletému muži z Karlovarska sdělili včera pardubičtí policisté ve zkráceném přípravném řízení podezření z přečinu krádeže, spáchaného ve stádiu pokusu. Muž se měl činu dopustit na konci května tohoto roku v jednom z nákupních center v pardubických Polabinách.

VRAŽDA: Žena zabila a pokusila se upálit vlastní novorozené dítě

Ve čtvrtek 15. července 2010 byla policisty služby kriminální policie a vyšetřování Územního odboru v Pardubicích vyslýchána 34letá žena pro majetkovou trestnou činnost, při které využívala vysokého stupně těhotenství.

Krkavčí matka utekla z porodnice od svých miminek

Tento týden, krátce před sedmou hodinou ráno, zazvonil telefon na Obvodním oddělení Pardubice I. Zaměstnanci zdravotnického zařízení jim oznámili, že se jim ztratila pacientka pouze v noční košili a na oddělení nechala své dvě novorozené děti.

Řidička za jízdy kojila své dítě. Vůbec prý nevěděla, že se to nesmí

Policisté z obvodního oddělení Pardubice 4 se během několikaleté služby setkali s řidiči, kteří za jízdy telefonují, jedí, pijí, kouří. Některé z výše uvedených skutků po zásluze potrestali, avšak nevšední přestupek v dopravě zaznamenali během uplynulého víkendu.

Jednadvacetiletý muž udeřit pěstí strážníka

V úterý 16. února sdělili pardubičtí kriminalisté další obvinění. Tentokrát šlo o napadení strážníka městské policie.


Slevy pro čtenáře

Web Černá kronika nevidí svět černě a chce vám přinášet i dobré zprávy. Proto bychom vás rádi oslovili s nabídkou slev v prodejnách po celé republice. Více o slevách najdete zde.

Všechny zprávy na jednom místě

Černá kronika přináší aktuální zpravodajství pro všechny, ať už je městem, kde žijete, Praha, České Budějovice, Plzeň, Karlovy Vary, Ústí nad Labem, Liberec, Hradec Králové, Pardubice, Jihlava, Brno, Olomouc, Ostrava, Zlín, nebo jakékoli další město či vesnice!

O webu

Černá kronika - pistole

Také už vás nebaví číst zprávy plné politických afér, rozepří a tahanic mezi politickými stranami? Při čtení novinek z hospodářství se nudíte? Pak je tady pro vás Černá kronika.

Zajímavé odkazy


Sponzoři

Chcete se domluvit? Pojďte studovat jazykové kurzy v Hranicích.
Potřebujete překlad do češtiny? Obraťte se na ceskypreklad.cz.